O firmie

„Cottonarco” – marka założona w styczniu 2014, czyli w branży dosyć młoda – czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Pewnie tak, ale nie w tym przypadku, ponieważ za projektem „Cottonarco” stoi Pani Iwona Jankowska, osoba w wieloletnim doświadczeniem w branży tkanin.
Pani Iwona przez ponad osiem lat nabierała doświadczenia u zachodnioeuropejskiego importera tkanin, gdzie pracowała a później kierowała działem odpowiedzialnym za przygotowywaniem oferty handlowej dla klientów oraz agentów firmy, przez kolejne kilka lat nabierała doświadczenia jako przedstawiciel handlowy przemierzając Polskę prezentując ofertę tkanin hurtowni w której zaczynała swoją przygodę z tkaninami.
Ale to nie było to „ coś'' co chciała robić w życiu, dlatego skupiła się na tym aby dawać radość najmłodszym i ich rodzicom, i z tych prostych powodów powstało „Cottonarco” – sklep wyspecjalizowany w sprzedaży tkanin wyprodukowanych z bawełny, drukowanych w słodkie, kolorowe, dziecięce wzory.
Ale to jeszcze nie wszystko, bo przecież jest jeszcze „Handamde by Cottonarco” - jednym słowem z tkanin które posiadamy pani Iwona tworzy prawdziwe dzieła sztuki dla naszych milusińskich : prztytulaczki, maskotki, zabawki, a także te praktyczne jak kocyki, poduszki, pościele
 
Praktyka „Cottonarco”, pasja „Handmade by Cottonarco” - składniki potrzebne do odniesienia sukcesu, i MY to mamy.
 

Zapraszam do współpracy.

Cottonarco

 

Dane rejestrowe :

Cottonarco Iwona Jankowska

ul. Grunwaldzka 13G/8

46-203 Kluczbork

NIP : 751-153-95-77

REGON : 161571670

 

Sklep Stacjonarny :

ul. Morcinka 10-12

46-203 Kluczbork